Hinnakiri

Hooaeg 2023/24

PÄR – Pärlid; KRI – Kristallid; TEE – Teemandid; SIP – Sipsikud; RUK – Rukkililled; JÄÄ – Jäälilled

Soodushind rakendub, kui Uisukoolis treenib kaks või rohkem last samast perest.

Õppemaksu tasumise kord õpilase haigestumise korral:

Kui õpilane puudub haiguse tõttu kuni 2 nädalat, siis maksekohustus ei muutu.

Kui õpilane osaleb treeningutel kuu jooksul vähem kui 2 nädalat, tuleb maksta 50% kuutasust (ümardades ülespoole täissummani).

Kui õpilane puudub treeningutelt terve kuu, tuleb tasuda kohamaks 40€ (treeningud toimuvad ka õpilase puudumise ajal ning treeneri palk, jää- ja saaliüürid tuleb klubil tasuda igal juhul).

Kuutasu ümberarvutamine toimub arstitõendi esitamisel meiliaadressile eve@uisukool.ee. Lisaks on vaja teavitada oma rühma treenerit, kui laps on haigestunud. Ümberarvutamine toimub järgneva kuu õppetasu arvel.

Kuutasude maksmine toimub klubi poolt esitatud (e-mailile saadetud) arvete alusel. Ülekande tegemisel palun kindlasti sisestada arvel olev viitenumber.

NB! Arved esitatakse jooksva kuu eest. Laekumist ootame toodud maksetähtajaks samas kuus.

Lisaks õppetasudele maksavad kohalikud omavalitsused klubile tegevustoetusi.

Aastal 2024 on toetused järgnevad:

Viljandi linn 6570.- aastas

Viljandi vald, Põhja-Sakala vald ja Mulgi vald 40.- lapse kohta kuus