Hinnakiri

Teemandid 65.-, soodushind 59.-

Kristallid 85.-, soodushind 77.-

Pärlid 85, soodushind 77.-

Rukkililled 80.- (3 jääga nädalas), 60.- (2 jääga nädalas), 35.- (1 jääga nädalas), soodushinnad vastavalt 72.-, 55.-, 32.-; kuni 19-aastastel vastavalt 65.-/50.-/25.-, soodushinnad 59.-/45.-/25.-

*Soodushinnad rakenduvad, kui klubis on treenimas 2 või rohkem last samast perest.

Õppemaksu tasumise kord õpilase haigestumise korral:

Kui õpilane puudub haiguse tõttu kuni 2 nädalat, siis maksekohustus ei muutu.

Kui õpilane osaleb treeningutel kuu jooksul vähem kui 2 nädalat, tuleb maksta 50% kuutasust (ümardades ülespoole täissummani).

Kui õpilane puudub treeningutelt terve kuu, tuleb tasuda kohamaks 25€ (treeningud toimuvad ka õpilase puudumise ajal ning treeneri palk, jää- ja saaliüürid tuleb klubil tasuda igal juhul).

Kuutasu ümberarvutamine toimub arstitõendi esitamisel meiliaadressile eve@uisukool.ee. Lisaks on vaja teavitada oma rühma treenerit, kui laps on haigestunud. Ümberarvutamine toimub järgneva kuu õppetasu arvel.

Kuutasude maksmine toimub klubi poolt esitatud (e-mailile saadetud) arvete alusel. Ülekande tegemisel palun kindlasti sisestada arvel olev viitenumber.

NB! Arved esitatakse jooksva kuu eest. Laekumist ootame toodud maksetähtajaks samas kuus.